פעילות גופנית אוקסי-פלקס

 

Aerobic Pilates personal trainer in a gym group class

פעילות גופנית – אוקסי-פלקס

חמצן שורף שומנים :

השומן בגוף שלנו מהווה מקור לאנרגיה ( דלק ). איך אנו יכולים לנצל תכונה ז?

החמצן העודף שאנו מכניסים באמצעות תרגילי נשימה – אוקסי-פלקס, עוזר לגוף לשרוף  את השומנים העודפים.

החמצן העודף שמגיע לגופנו – באמצעות תרגילי הנשימה – אוקסיפלקס, מהווה מקור לבניית כלי דם חדשים. כמו כן, יוצר אינטראקציה : בין החמצן והשרירים, אברים פנימיים, עור ומערכת העצבים. כתוצאה מכך,: יוצר טונוס שרירים עולה, עור מתוח, גמישות, חוסן גופני, מצב רוח מרומם וגוף אנרגטי.

הנשימה באמצעות תכניקת אוקסי-פלקס הינה סוג של ניקוי גוף מרעלים. מחקרים שנערכו על ספורטאים בזמן מנוחה ובזמן ביצוע נשימות עמוקות, הוכיח שמערכת הלימפא בזמן הנשימה הדיאפרגמלית ( אוקסי-פלקס ), מזרימה את הלימפא ומגבירה את פעילותה.

פעולתה של הלימפא הוא ניקוז ואיסוף פסולת מהגוף ברמה תאית. כאשר יש האטה בפעילות הלימפא קיימת הצטברות של פסולת ורעלים בגוף, ולכן יש חשיבות רבה לביצוע תרגלי נשימה באמצעות תכניקת אוקסי-פלקס, לא רק עבור שרפת שומנים עודפים.

תוכנות ומאפיינים נוספים לנשימה המתבצעת בתכניקת אוקסי-פלקס : המוח בזמן קבלת החמצן מייצר הורמון אנדורפינים, ( הורמון הנאה, רוגע, שמחה ). לדוגמא : כאשר אדם בדיכאון או במצב רוח ירוד, כמות האנדורפין במוח מאוד נמוכה. הנשימות הדיאפרגמליות יכולות להשפיע על ייצור האנדרופין במוח ובכך להוות תחליף לתרופות הנצרכות בזמן דיכאון.

על ידי נשימה המתבצעת בתכניקת אוקסי-פלקס יכולים לשרוף כ-2000 קלוריות ( כמות השומן ששורפים במהלך פעילות של כ-25 דקות, לעומת כ-40 דקות פעילות הארובית כ-250 קלוריות, שעת ריצה כ-700 קלוריות. שימוש בתכניקת נשימה אוקסי-פלקס, המשלבת ביצוע תרגילים

 

מכוונים לאזורים עם עודפי שומן, מאפשר לדוג', : להוריד הקפים מהמותן עד ל-10 ס"מ בשבועיים.

 

 

אתה צריך לחשוב בכל מקרה,

אז למה לא לחשוב בגדול

דונלד טראמפ