סו-ג'וק

פרופ' פארק ג'יי וו – מייסד שיטת הסוג'וק

רפואת סו-ג'וק
סו ג'וק היא הרפואה המודרנית ביותר שהגיעה אלינו מהמזרח הרחוק. היא נחקרה ופותחה ב- 35 השנים האחרונות ולמעשה הינה התמצית של רפואות משלימות שונות. השיטה שואבת את מקורותיה מדיקור תוך אוזני, רפלקסולוגיה, רפואה סינית, הודית, יפנית וכמובן קוריאנית קלאסית.
תוצאות הטיפול מורגשות באופן מיידי, ומעל הכול הטיפול בטוח לשימוש.

עקרונות רפואת סוג'וק

עקרונות של רפואת סו-ג'וק. סו (יד) ג'וק (רגל) היא רפואה הבנויה על העיקרון כי כל תא, רקמה ואיבר בגוף אוגרים בתוכם את המאפיינים והמידע האגור בגוף כולו.
אם נתבונן בכף היד נראה דמיון בין האגודל לראש ובין האצבעות לידיים ולרגליים. גב כף היד משקף את החלק האחורי של הגוף ופנים כף היד משקף את החלק הקדמי של הגוף.

את הטיפול בסו-ג'וק ניתן לחלק לשתי רמות : הרמה הראשונה-פיזית, הרמה הזו מבוססת על מערכת השתקפות מקומית. כל אבר בגוף משתקף באזור המשקף את האבר בכף היד, גב היד, ( הרגלים או האוזניים ). ניתן להפיג את הכאב על ידי דיקור או שימוש במאמצעים נוספים כגון : שימוש מגנטים, בזרעים, צבעים, מוקסה ועוד.
הרמה העמוקה יותר קשורה לטיפול במערכות אנרגטיות. המערכת מורכבת יותר ונועדה לטיפול במחלות כרוניות מורכבות או בכאבים עמוקים יותר. הטיפול במערכות האנרגטיות מחייב ידע נרחב הקשור גם לרפואה מערבית קלאסית ולהבנה פילוסופית מעמיקה של עקרונות הרפואה הקוריאנית, הסינית וההודית.

הטיפול בסו-ג'וק הוא חלק מרפואה מורכבת יותר שנקראת "אונורי". משמעות המילה אונורי היא "האדם הוא עולם קטן שיכול לטפל ולעזור לעצמו". מכיוון שהאדם הוא מיקרוקוסמוס של היקום כולו הוא יכול להשתמש בכוחות הטבע העומדים לרשותו כדי לרפא את עצמו ולהביא לאיזון ותפקוד תקין של כלל מערכות הגוף.

מכניקת הקוונטים ומאפייני הגוף

בשנת 1984 הוכיח זוכה פרס נובל, קרלו רוביה, שהגוף האנושי מורכב בעיקר מאנרגיה ורק מכמות קטנה מאוד של חומר. ליתר דיוק, עבור כל חלקיק חומר קיימות בו 974,600,000 יחידות אנרגיה ( פוטונים ). משמע, רק אחת חלקי מיליארד מהגוף מורכב מחומר והיתר הוא אנרגיית תדרים.
רפואת סו-ג'וק מבוססת על איזון מערכות אנרגטיות של אברי הגוף. גוף בלתי מאוזן אנרגטית הינו הגורם הישיר לתחלואה.

מוזמנים להתייעץ על מאפייני הטיפול ברפואת סו-ג'וק